אתר להזמנת תמונות ציורים הדפסים הדפסה על קנבס
 
 
 

Michael-Arts.co.il

חדשות

 
ציור פורטרט של האסטרונאוט הישראלי הראשון אילן רמון ז''ל ציור פורטרט של האסטרונאוט הישראלי הראשון אילן רמוןציור פורטרט של האסטרונאוט הישראלי הראשון אילן רמון ז''ל
התרסקות המעבורת "קולומביה" אשר התרחשה ב - 1.2.2003 בו נהרג האסטרונאוט הישראלי הראשון אל''ם אילן רמון ז"ל, יחד עם צוות המעבורת, זעזע את כל העולם וכמו כן גם את הצייר מיכאל חונדיאשוילי. בציור אשר הקדיש במיוחד לאירועה טרגי זה הוא מנציח את אילן רמון ז"ל ואת שאר צוות ה-"קולומביה" על רקע של גלקסיה שלמה. צוות המעבורת אשר את פטירתם מביע הצייר על ידי נפילת 6 כוכבים על כדור הארץ.ציור פורטרט של האסטרונאוט הישראלי הראשון אילן רמון ז''ל
הנר שנוזל בצורת המעבורת מסמל את זיכרון המעבורת וספר תורה, אשר יוצא מכדור הארץ וממהר להגיע אל השמיים שבעזרתה מנסה הצייר להעביר את העובדה שעשרת הדברות הן יסודות לקיום העולם ומאיר את דרכנו בעולם.
 

ציור זיכרון
ציור זיכרון - פיגוע בדולפינריום, ראשון ביוני 2001
לפיגוע בדולפינריום היה השפעה גדולה על הצייר. את כאבו וצערו הוא ביטא בציור מיוחד אשר קרא לו זיכרון. בתמונה רואים את נשמותיהם של בנות ובנים לבושים בלבן, ממהרים לכיוון גן העדן, הנר מסמל את הזיכרון, הפרח השבור מסמל את הפסקת חייהם הפתאומית בתחילת דרכם בחיים.

הצייר מיכאל חונדיאשוילי הקדיש סידרת ציורים שלמה לנפגעי הפיגוע בדולפינריום, ראשון ליוני 2001, אשר נרצחו בה 21 צעירים ונפצעו 110. הצייר צייר כבר שבע דיוקנים של הצעירים אשר נרצחו בפיגוע אותם תרם להוריהם בסטודיו שלו.

ב-2005 מיכאל צייר את הפורטרט של אחיות לנה נלימובה (18) ויוליה נלימובה (16) מראשון לציון, אשר נהרגו בפיגוע בדולפינריום ב- 1 ליוני, 2001, תל אביב.

קרן יבגניה דורפמן ז''ל
קרן יבגניהקרן יבגניה דורפמן ז''ל
דורפמן ז''ל
רומן דזאנשוילי ז''ל
רומןרומן דזאנשוילי ז''ל
דזאנשוילי ז''ל

אירנה נפומניאשצי ז''ל
אירנהאירנה נפומניאשצי ז''ל
נפומניאשצי ז''ל
מרינה ברקובסקי ז''ל
מרינהמרינה ברקובסקי ז''ל
ברקובסקי ז''ל
גילה שרה קסלר ז''ל
גילהגילה שרה קסלר ז''ל
שרה קסלר ז''ל
לנה ויוליה נלימובה ז''ל
לנה ויוליהלנה ויוליה נלימובה ז''ל
נלימובה ז''ל
 

ב- 2003 הצייר צייר את גילה שרה קסלר ז"ל בת 19 אשר נהרגה בפיגועה בירושלים בצומת הגבעה הצרפתית. התמונה הוענקה לאמה של גילה, הגב. ברידג'יט קסלר בסטודיו של האמן.

"קשה לתאר במילים את התחושה כאשר אני מבחין חיוך על פניהם של ההורים השכולים, והרושם החזק שהיצירות שמשירות עליהם. עצם האוודה שהצלחתי להעניק להורים השכולים תקווה והזדהות עם הצער העמוק שלהם".

מיכאל חונדיאשוילי


דיוקן של ללי שימשילשוילי (32) והבת תמונה שימשילשוילי (7) שנהרגו בפיגוע בקפה "סברו" שברחוב יפו, בירושלים
פיגוע בקפה " סברו " בירושלים
ב-2004 מיכאל צייר דיוקן של ללי שימשילשוילי (32) והבת תמונה שימשילשוילי (7) שנהרגו בפיגוע בקפה "סברו" שברחוב יפו, בירושלים ב09.08.2001.

הציור הוענק לאבא של ללי בגלריה של הצייר.

חזרה לתחילת העמוד

 

אודות הצייראודות הצייר
גלריית ציוריםגלריית ציורים
! הזמן ציור שמן מתמונה! הזמן ציור שמן מתמונה
חנות הדפסיםחנות הדפסים תמונות ציורים למכירה
הדפסת תמונות על קנבסהדפסת תמונות על קנבס
תמונות מהתנ''ךתמונות מהתנ''ך
תמונות יודאיקהתמונות יודאיקה
תמונות נוף וטבע דומםתמונות נוף וטבע דומם
תמונות פרחיםתמונות פרחים
רפרודוקציותרפרודוקציות
הדפסה בשיטת ז'יקלההסבר - הדפסת תמונות בשיטת ג'יקלה
מתנות אומנותמתנות אומנות
חדשות חדשות
קישורים לאתרי אומנותקישורים לאתרי אומנות
יצירת קשריצירת קשר
 
 
English Site צייר יצירת קשר צייר לינקים לינקים מתנות ליום הולדת מתנות אומנות הדפסים הדפסת תמונות על קנבס קנווס הדפסה על קנבס ציורים ציור פורטרט דיגיטלי הדפסים אומנותיים ציורים ציורים צייר אודות הצייר דף ראשי